Plastová okna Salamander - Luxus

Odeslat poptávku

Oválná varianta pětikomorového profilu s perfektním designem. Tento pětikomorový profil pokračuje v tradici tepelné izolace a tvarové stability vysokého standardu, který vyhoví stoupajícím požadavkům dnešní doby na okenní profily. Homogenní probarvení legendární "briliantovou bílou" je pro dlouhou životnost okna zdůrazněno speciálním povrchem Long-Life. Nevídaně široký výběr dekorace a skla. Maximální péče o tepelnou a zvukovou izolaci a ochranu před vloupáním.

Plastová okna Salamander

Technické detaily

  • Stavební hloubka rámu: 76 mm
  • Stavební hloubka křídla: 76 mm
  • Výška rámu: 81 mm
  • Výška křídla: 80 mm
  • Výška křídla u balkónového profilu: 104 mm

IZOLAČNÍ TROJSKLO standardně s teplým nerezovým
Ug = 1,1 - 0,5 W/m2K.

MASIVNÍ POZINKOVANÁ OCELOVÁ ARMATURA po obvodu celého křídla.

CELOOBVODOVÉ BEZPEČNOSTNÍ KOVÁNÍ MACO® MULTI-MATIC standardně s mikroventilací se dvěma dalšími body navíc, které zvýší bezpečnost Vašeho domova. NOVINKA!

RUBUSTNÍ POZINKOVANÁ OCELOVÁ ARMATURA po obvodu celého rámu!

PĚTIKOMOROVÝ PODKLADOVÝ PROFIL s pryžovým těsněním, které zabraňuje prostupu vlhkosti, úniku tepla a proudění vzduchu v parapetní rovině. Tento profil má druhou a pátou komoru vyplněnou izolační hmotou, čímž je dosaženo jeho nízké tepelné prostupnosti až U = 1,105 W/m2K. Standardně v každém okně. NOVINKA!

ČISTÝ PLAST. Žádné zbytky různých materiálů, pouze originální profil z vysoce kvalitního PVC značky SALAMANDER®. Legendární „briliantová bílá“, kterou jinde stěží najdete!

MÉNĚ NÁKLADŮ NA ENERGIE. Pětikomorový systém se středovým těsněním nabízí dlouhodobě ty nejlepší tepelně a zvukově-izolační vlastnosti.

TŘÍDA A PODLE ČSN EN 12608. Tloušťka obvodových stěn profilu 3 mm zajišťující vynikající statické vlastnosti a tvarovou stálost výrobků.